vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

24 лютого в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулась презентація придбаних бібліотечним колективом першого та другого томів видання “Бібліотека Івана Франка: науковий опис: у 4-х томах”

24 лютого в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулась презентація придбаних бібліотечним колективом першого та другого томів видання “Бібліотека Івана Франка: науковий опис: у 4-х томах”, що його упорядкував творчий колектив Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України під керівництвом кандидата філологічних наук Галини Бурлаки. IMG_0946

Подібне видання наукового опису особистої бібліотеки Івана Франка в Україні здійснюється вперше. Презентувала це унікальне видання кандидат філологічних наук, завідувач науково-дослідного відділу “Музей “Іван Франко і Київ” Музею видатних діячів української культури Лариса Каневська, яка брала участь у створенні цього видання.Пані Лариса розповіла про бібліотеку Івана Франка, в якій зібрана колекція книг, виданих з XVI до початку XX століття, понад двадцятьма мовами з різноманітних галузей знань. Бібліотека зберігає свідчення невтомної праці письменника над текстами, автографи подарованих творів та етнографічних записів. Книги, які складають бібліотеку Івана Франка, є безцінними, як і саме зібрання. Цікава для присутніх була і розповідь пані Лариси про Київ в житті Івана Франка. Лариса Валентинівна подарувала бібліотеці календар, присвячений 160-річчю від дня народження Івана Яковича Франка, та тритомне видання Музею видатних діячів української культури, приурочене Михайлу Старицькому. Читачі познайомились з переглядом літератури “Київські адреси Івана Франка”.

 Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: