Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

24 лютого в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулась презентація придбаних бібліотечним колективом першого та другого томів видання “Бібліотека Івана Франка: науковий опис: у 4-х томах”

24 лютого в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулась презентація придбаних бібліотечним колективом першого та другого томів видання “Бібліотека Івана Франка: науковий опис: у 4-х томах”, що його упорядкував творчий колектив Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України під керівництвом кандидата філологічних наук Галини Бурлаки. IMG_0946

Подібне видання наукового опису особистої бібліотеки Івана Франка в Україні здійснюється вперше. Презентувала це унікальне видання кандидат філологічних наук, завідувач науково-дослідного відділу “Музей “Іван Франко і Київ” Музею видатних діячів української культури Лариса Каневська, яка брала участь у створенні цього видання.Пані Лариса розповіла про бібліотеку Івана Франка, в якій зібрана колекція книг, виданих з XVI до початку XX століття, понад двадцятьма мовами з різноманітних галузей знань. Бібліотека зберігає свідчення невтомної праці письменника над текстами, автографи подарованих творів та етнографічних записів. Книги, які складають бібліотеку Івана Франка, є безцінними, як і саме зібрання. Цікава для присутніх була і розповідь пані Лариси про Київ в житті Івана Франка. Лариса Валентинівна подарувала бібліотеці календар, присвячений 160-річчю від дня народження Івана Яковича Франка, та тритомне видання Музею видатних діячів української культури, приурочене Михайлу Старицькому. Читачі познайомились з переглядом літератури “Київські адреси Івана Франка”.