Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

31 січня , з нагоди святкування 125-річчя від дня народження поета, й відвідали працівники і читачі бібліотеки ім. В.Некрасова.

    DSC07877

У центрі Києва, на Терещенківській вулиці, в будинку №5 жив та творив великий український поет, перекладач, видатний державний і громадський діяч Павло Григорович Тичина. З 1980р. тут відкрито Літературно-меморіальний музей-квартиру, який 31 січня , з нагоди святкування 125-річчя від дня народження поета, й відвідали працівники і читачі бібліотеки ім. В.Некрасова.

Перед переглядом експозицій (меморіальної і літературної) відвідувачам було запропоновано документальний фільм «Посвята Павлові Тичині», який своїм змістом розширив уявлення про творчу діяльність та життєві стежки Павла Тичини. До меморіального комплексу входять кабінет, бібліотека, вітальня, спальня. В цих приміщеннях відтворено прижиттєву обстановку життя поета. У пам’яті відвідувачів музею-квартири назавжди залишиться світлий образ неперевершеного майстра поетичного слова. Працівники бібліотеки до дня народження Павла Тичини підготували виставку – ім’я «Лицар поезії». Літературно-музейна екскурсія «Ще не раз колись розквітну» дуже сподобалась читачам.