vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

31 січня , з нагоди святкування 125-річчя від дня народження поета, й відвідали працівники і читачі бібліотеки ім. В.Некрасова.

    DSC07877

У центрі Києва, на Терещенківській вулиці, в будинку №5 жив та творив великий український поет, перекладач, видатний державний і громадський діяч Павло Григорович Тичина. З 1980р. тут відкрито Літературно-меморіальний музей-квартиру, який 31 січня , з нагоди святкування 125-річчя від дня народження поета, й відвідали працівники і читачі бібліотеки ім. В.Некрасова.

Перед переглядом експозицій (меморіальної і літературної) відвідувачам було запропоновано документальний фільм «Посвята Павлові Тичині», який своїм змістом розширив уявлення про творчу діяльність та життєві стежки Павла Тичини. До меморіального комплексу входять кабінет, бібліотека, вітальня, спальня. В цих приміщеннях відтворено прижиттєву обстановку життя поета. У пам’яті відвідувачів музею-квартири назавжди залишиться світлий образ неперевершеного майстра поетичного слова. Працівники бібліотеки до дня народження Павла Тичини підготували виставку – ім’я «Лицар поезії». Літературно-музейна екскурсія «Ще не раз колись розквітну» дуже сподобалась читачам.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: