Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

До Дня Соборності України бібліотека № 11 підготувала для читачів книжково-ілюстративну виставку «Народжена бути єдиною».

22 січня – День Соборності України – одне із небагатьох свят, яке українці відзначають з особливою гордістю. Воно було засновано у 1999 році на честь Акта злуки у 1919, коли в одну державу возз’єдналися Західноукраїнська Народна Республіка й Українська Народна Республіка. Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Це був один із найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви на вівтар незалежності, соборності, державності.